Nasze projekty graficzne

Wizytówki

Wizytówki

Zazwyczaj pierwsze wrażenie jakie zrobimy na naszym kontrahencie jest uzależnione od wizytówki jaką mu wręczymy. Może być prosta, ale zawierająca wszystkie niezbędne informacje lub nieszablonowa zwracająca na siebie uwagę i zapadająca w pamięci.
Wizytówka jest najprostszym „narzędziem” do przekazania informacji o firmie i ofercie, wszędzie możemy ją ze sobą zabrać i nawet nie wiemy kiedy będziemy jej potrzebowali. Lepiej być przygotowanym.

Oferujemy wiele rodzajów wizytówek drukowanych na papierze o gramaturze od 350g z jedno lub dwustronnym nadrukiem w pełnym kolorze, uszlachetniane folią połysk lub mat, a w szczególności polecamy uszlachetnienie folią Soft Touch, która w dotyku przypomina aksamit. W ofercie posiadamy również wizytówki z lakierem wybiórczym UV, jak również wizytówki drukowane na plastiku zwykłym i przeźroczystym. Większe formaty doskonale mogą się sprawdzić jako np. karnety, bilety bądź zaproszenia.

Druk wykonywany jest w formatach 85x55 oraz 90x50 z prostymi bądź zaokrąglonymi narożnikami. Ciekawym rozwiązaniem jest również bigowanie wizytówek czyli prościej mówiąc wykonywanie wgnieceń i uwypukleń w papierze.

Date

22 styczeń 2015

Categories

Poligrafia