Biuro

Wizytówki

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Zazwyczaj pierwsze wrażenie jakie zrobimy na naszym kontrahencie jest uzależnione od wizytówki jaką mu wręczymy. Może być prosta, ale zawierająca wszystkie niezbędne informacje lub nieszablonowa zwracająca na siebie uwagę i zapadająca w pamięci. Wizytówka jest najprostszym „narzędziem” do przekazania informacji o firmie i ofercie, wszędzie możemy ją ze sobą zabrać i nawet nie wiemy kiedy będziemy jej potrzebowali. Lepiej być przygotowanym.

Oferujemy wiele rodzajów wizytówek drukowanych na papierze o gramaturze od 350g z jedno lub dwustronnym nadrukiem w pełnym kolorze, uszlachetniane folią połysk lub mat, a w szczególności polecamy uszlachetnienie folią Soft Touch, która w dotyku przypomina aksamit. W ofercie posiadamy również wizytówki z lakierem wybiórczym UV, jak również wizytówki drukowane na plastiku zwykłym i przeźroczystym. Większe formaty doskonale mogą się sprawdzić jako np. karnety, bilety bądź zaproszenia.

Druk wykonywany jest w formatach 85x55 oraz 90x50 z prostymi bądź zaokrąglonymi narożnikami. Ciekawym rozwiązaniem jest również bigowanie wizytówek czyli prościej mówiąc wykonywanie wgnieceń i uwypukleń w papierze.

ulotki

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna

Przydatna w każdej firmie, doskonałe narzędzie informacyjne. Za pomocą ulotki szybko, sprawnie i trafnie przeprowadzisz akcję informacyjną czy też reklamową. Szybko dotrzesz do grona potencjalnie zainteresowanych klientów i poinformujesz o nowościach i promocjach w ofercie Twojej firmy. Bardzo popularne i łatwe do osiągnięcia narzędzie informacyjne w Twoim biznesie. Odpowiedni projekt graficzny zapewni dodatkowo czytelny i jasny przekaz oraz na pewno będzie dodatkowym atutem wyróżniającym Twoją firmę spośród konkurencji.

Ulotki drukowane są na papierze zarówno offsetowym jak i kredzie w wielu formatach, standardowo pokrywane lakierem dyspersyjnym, matowe lub z połyskiem.Ulotki drukujemy również na wzmocnionym folią papierze EnDuro, który nie rozrywa się i nie przemaka. Krótkie terminy druku ulotek to bezcenna wartość tej formy reklamy.

Banery

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna

Ta forma reklamy ma zastosowanie jako reklama zewnętrzna, gdyż baner jest odporny na warunki atmosferyczne, jak również trudno jest go uszkodzić mechanicznie, ale również często wykorzystywana jest wewnątrz budynków. Jeżeli tylko Twoja firma dysponuje dużą powierzchnią reklamową, to taka forma reklamy będzie jak najbardziej pomocna i przydatna w osiągnięciu celu jakim jest niewątpliwie sukces. Odpowiednia oprawa graficzna, przejrzysta i czytelna podniesie jego przekaz i walory estetyczne.

Banery wykonane są w wielu formatach standardowych, bądź wybiegające poza standardowe normy. Oferujemy druk jedno bądź dwustronny, oczkowany bądź nie. Na pewno ciekawym pomysłem jest wykonanie banera odblaskowego, co zwiększa jego zauważalność i nie wymagającego dodatkowego oświetlenia.

Kalendarze

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna

Już od wielu lat kalendarz jest jedna z podstawowych form reklamy, która zostaje z klientem przez cały rok. Kalendarz jest to tego rodzaju reklama, która zawsze jest w widocznym miejscu i nie tylko osoby obdarowane mają do niego dostęp. W takim przypadku bardzo ważne jest aby stał się efektownym nośnikiem reklamy.

Wykonujemy kalendarze jedno lub najbardziej popularne w tej dziedzinie kalendarze trójdzielne z kolorowym nadrukiem wzbogaconym lakierem dyspersyjnym na wytrzymałym materiale zarówno w części graficznej jak i pod kalendarium. Jeżeli chcesz jeszcze bardziej zostać zauważonym warto jest zainwestować w kalendarz kaszerowany, który z pewnością przyciągnie uwagę wszystkich. Posiadamy w ofercie kalendarze w różnych formach, a od niedawna oferujemy projekt własnego kalendarium.

Plakaty reklamowe

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna

Plakaty to jedna z najstarszych form reklamy, taka którą widać na witrynach sklepowych i innych placówkach nie tylko handlowych. Plakaty spełniają funkcję zarówno reklamową jak i informacyjną. Większość wydarzeń czy też informacji reklamowych jest przekazywana właśnie za pośrednictwem plakatu. Jego walory informacyjne niewątpliwie podnosi odpowiedni projekt graficzny, zapadający w pamięć. Bardzo ważne jest aby wykonaniem plakatów zajęła się odpowiednia agencja reklamowa.

Nasza oferta obejmuje wiele rodzajów i formatów plakatów, jak również wykonamy niepowtarzalny projekt graficzny. Do druku plakatów wykorzystywany jest papier zarówno papier offsetowy jak i kredowy, dodatkowo zabezpieczony lakierem dyspersyjnym bądź lakierem UV. Plakaty z nadrukiem jedno lub dwustronnym.